REGP New Deal 1'' 0-8 barID1618003
REG.REGP ND 1 08
Poids: 1.391 KGM
Régulateur piloté New Deal raccordement 1'' plage de régulation 0-8 bar
| Code EAN: | 8024986207675 |
| Brève description: | REGP New Deal 1'' 0-8 bar |
| Quantité par colis : | 0 |
| Quantité minimum d'achat: | 0 |
| Unité de mesure: | Pièce |
| ZHY_CL0013 | |
| Dénomination fonctionnelle | Régulateur piloté |
| Flow-rate | 13,000.00 l/min |
| Max input pressure N | 18.00 bar |
| Orifice taraudé | 1" |
| Série de produit | NEW DEAL series |
| Température maximale (°C) | 50 |
| Température minimale (°C) | -10 |
| Thread type | Cylindrical gas |
ATEX 30 - Instruction Gruppi Bit - New Deal units
ATEX 32 - Declaration of conformity Bit - New Deal units
Certificate ATEX - FRL Units
Product conformity declaration - air treatment units
RoHS declaration
PED declaration
CONFLICT MINERALS declaration
EAC - Metal Work generic certificate [not for ISO 15552 ILT]
REACH declaration
EAC - FRL units Metal Work: information letter
ATEX 32 - Declaration of conformity Bit - New Deal units
Certificate ATEX - FRL Units
Product conformity declaration - air treatment units
RoHS declaration
PED declaration
CONFLICT MINERALS declaration
EAC - Metal Work generic certificate [not for ISO 15552 ILT]
REACH declaration
EAC - FRL units Metal Work: information letter
