REG Bit F 1/4''TP 0-8 bar pour eauID5228003F
REG BIT F 1/4 TP 08 POUR EAU
Poids: 113.462 GRM
Régulateur Bit F raccordement 1/4'' plage de régulation 0-8 bar pour eau orifices taraudés technopolymère sans orifices manomètr
| Code EAN: | 8056686242564 |
| Brève description: | REG Bit F 1/4''TP 0-8 bar pour eau |
| Quantité par colis : | 0 |
| Quantité minimum d'achat: | 0 |
| Unité de mesure: | Pièce |
| ZHY_CL0013 | |
| Dénomination fonctionnelle | Micro-régulateur |
| Flow-rate | 600.00 l/min |
| Max input pressure N | 13.00 bar |
| Orifice taraudé | 1/4" |
| Série de produit | BIT F series for water |
| Température maximale (°C) | 50 |
| Température minimale (°C) | -10 |
| Thread type | Cylindrical gas |
BIT Series F for water certificate FOOD conformity declaration
BIT Series F for water certificate WATER conformity declaration
ATEX 30 - Instruction Gruppi Bit - New Deal units
ATEX 32 - Declaration of conformity Bit - New Deal units
Certificate ATEX - FRL Units
Product conformity declaration - air treatment units
RoHS declaration
PED declaration
CONFLICT MINERALS declaration
EAC - Metal Work generic certificate [not for ISO 15552 ILT]
REACH declaration
EAC - FRL units Metal Work: information letter
BIT Series F for water certificate WATER conformity declaration
ATEX 30 - Instruction Gruppi Bit - New Deal units
ATEX 32 - Declaration of conformity Bit - New Deal units
Certificate ATEX - FRL Units
Product conformity declaration - air treatment units
RoHS declaration
PED declaration
CONFLICT MINERALS declaration
EAC - Metal Work generic certificate [not for ISO 15552 ILT]
REACH declaration
EAC - FRL units Metal Work: information letter
